Кошик
Увага! Новий Viber +380(93) 648-01-77
+380 (44) 223-02-25
+380 (67) 504-17-15
+380 (50) 331-18-80

Мішкозашивочне обладнання: машинки, стенди, голки та запчастини

Мішкозашивочні машинки та стенди призначені для зашивання поліпропіленових, джутових, лляних, паперових та поліетиленових мішків.

 • Стаціонарні мішкозашивальні машини, лінії та стенди підходять для великих підприємств.
 • Ручні мішкозашивочні машинки підходять для невеликого підприємства чи фермерського господарства.
 • Аксесуари: збалансовані підвіси, маслянки, фрикційні двигуни, запчастини.
 • Стенди та лінії для зашивання мішків.

Ми є офіційним представником виробника, також ми надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання, що куплене у нас.

Ми співпрацюємо з провідними японськими, китайськими та тайванськими виробниками, тому пропонуємо продукцію, яка має найвищу якість.

У нас ви можете вибрати мішкозашивальні машини, що найбільш підходять саме для вашого підприємства та бюджету: ручні машинки, стаціонарні машинки, мішкозашивальні лінії та стенди.

Головна перевага ручних моделей – у демократичній ціні. Додаткові плюси криються в характеристиках зашивального обладнання:

 • Машинка для зашивання мішків має компактні розміри та незначну вагу, вона зручна в експлуатації;
 • Ручна машинка для прошивки мішків дозволяє за робочу зміну прошити до 2000 мішків, напівавтоматична система мастила скорочує час обслуговування;
 • Мішкозашивальна машина може доповнюватись спеціальним балансиром, вона сумісна з різними типами ниток та голок.

Друга група обладнання – стаціонарні пристрої (промислові машини). Машина для зашивання мішків такого типу відрізняються високими показниками потужності та продуктивності, працює з тканинами будь-якої товщини. Стаціонарна зашивальна машина для мішків оснащена системою автоматичного або напівавтоматичного обрізання нитки, автоматичною системою мастила компонентів. Третя група товарів — мішкозашивальні лінії та стенди, до комплектації яких входить не тільки машинка для прошивки мішків, а й допоміжне обладнання. Вони сумісні з усіма типами мішків, мають зручну систему управління, регулюються по висоті, мінімізують втручання оператора в процес.

Багато вітчизняних підприємств, яким потрібна надійна мішкозашивальна машина, звертаються саме до нас. Причини очевидні:

 • Машинка для зашивання мішків продається за ціною виробника;
 • співробітниками VialPlus забезпечується оперативне доставляння техніки у будь-який регіон України;
 • докладна консультація телефоном або в режимі онлайн через сайт компанії;
 • кожна зашивальна машина для мішків супроводжується тривалою гарантією.

Якщо вам знадобиться конкретна машина для прошивки мішків, але її зараз не буде на складі, ми зможемо швидко замовити цю модель безпосередньо у виробника. Терміни та умови доставки готові обговорити за телефоном (044) 223-0-225.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner