Кошик
ВЕЛИКОДНІ ЗНИЖКИкупити зі знижкою
+380 (44) 223-02-25
+380 (67) 504-17-15
+380 (50) 331-18-80

Галузі використання поліпропіленових мішків

Галузі використання поліпропіленових мішків

Мішки поліпропіленові – різновид тари, яка успішно використовується в різних сферах для пакування, транспортування та зберігання сипучої харчової та нехарчової продукції. Поліпропіленові мішки в залежності від розміру та щільності підходять для різних типів продукції.

Отже, мішки ПП від виробника ТОВ ВІАЛ ПЛЮС:

  • технічні та продуктові;
  • з поліетиленовим вкладишем та без;
  • ламіновані та не ламіновані;
  • звичайної та підвищеної міцності;
  • полегшені та посилені

Поліпропіленовий мішок - недорога, надійна та зручна в експлуатації тара. Використовується у сферах:

Сільське господарство

У поліпропіленових мішках зберігають зерно, крупи, різне насіння, овочі та фрукти, закуповують мінеральні добрива. Добрива зберігаються кілька років, оскільки поліпропіленова тканина «дихає». Структура ПП може руйнуватися внаслідок тривалого впливу ультрафіолету, тому зберігати мішки просто неба не рекомендується.

Компанія «ВІАЛ» виготовляє мішки з первинної сировини, тому мішки безпечні та підходять для зберігання харчових продуктів. Екологічність та висока якість підтверджені сертифікатами якості.

Роздрібна та оптова торгівля

Для кожного товару ви підберете оптимальний вид поліпропіленового мішка: місткість від 5 до 10 кг – для невеликих партій, для оптових закупівель чи продажу є мішки до 50 кг. А біг-беги (м'які контейнери) місткістю до 1000 кг підійдуть для великих партій.

Будівництво

ПП мішки забезпечують постачання будівельних матеріалів, піску, цементу, щебеню, керамзиту. Після виконання робіт поліпропіленові мішки використовують для будівельного сміття.

Мішки поліпропіленові зручні у зберіганні, перевезенні, розвантаженні. Структура тканини запобігає пробудженню та забруднення вмісту мішка. Зручність та швидкість навантаження будматеріалів у мішках. Можливість повторного використання для економії витрат та піклування про довкілля.

Хімічна промисловість

ПП мішки використовують для пакування добрив, мінералів, хімікатів. Поліпропілен стійко переносить взаємодію з органічними розчинниками та лугами. Важлива умова – захистити мішки від сонячного проміння.

Поліпропіленові мішки з поліетиленовим вкладишем підійдуть для хімічних речовин мінімальної фракції або особливих умов зберігання.

Деревообробна промисловість

Мішки поліпропіленові замовляють під тирсу, стружку, тріску. Також у мішки фасують пелети з тирси, які використовуються для розпалювання та для гігієни кімнатних тварин.

Для тирси та стружок найчастіше замовляють мішки підвищеної місткості 150х100 см та 105х55 см. А для пелет – мішки місткістю 5, 10, 25 та 50 кг.

Господарська діяльність

ПП тара використовується для збору опалого листя, будівельного або побутового сміття. Поліпропіленові мішки різної місткості замовляють для виконання робіт з благоустрою прибудинкової території, дачної ділянки, прибирання вулиць та дворів.

Отримати консультацію по підбору мішків можна телефоном +380 (44) 223-02-25 або на мейл

vial@vialplus.kiev.ua

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner